O nas

Gdy na świat przychodzi dziecko, otrzymujemy najwspanialszy cud życia. Dbamy o jego najgodniejsze wychowanie, rozwój, edukację. Musimy je chronić, wspierać i pomagać a przede wszystkim kochać. Twoje dziecko to Twoja największa życiowa rola by pomóc mu sprostać różnym wyzwaniom i trudnościom w swej codzienności.
Pomagamy i wspieramy rozwój dzieci od 2008 roku.

Wspieramy wszystkie grupy wiekowe od 5 lat wzwyż.
Współpracujemy z przedszkolami i fundacjami.

Specjalizujemy się w  usprawnianiu pracy mózgu – diagnozie – mapowaniu mózgu QEEG i neuroterapii metodą EEG Biofeedback, która powstała w amerykańskich ośrodkach naukowych NASA.

Pracujemy na sprzęcie medycznym Elmiko Medial

http://www.elmiko.pl/

ZESPÓŁ

Zespół, z  którym współpracujemy

  • mgr  Bogumiła Borowska, psychoterapeuta, pedagog, psycholog  – założycielka  działającej od wielu lat Poradni  „DIALOG” oraz była dyrektor Gimnazjum nr 124 w Warszawie.
  • mgr Magdalena Kazieko, psycholog kliniczny, terapeuta terapii krótkoterminowej oraz neuroterapeuta. Ukończyła szkolenie II stopnia z terapii EEG-Biofeedback. Ma ponad 1300 godzin doświadczenia w prowadzeniu terapii Biofeedback i rehabilitacji poznawczej. Fascynuje ją nauka o mózgu i jego zdolność do samotransformacji.
  • mgr Sanda Kalinowska, psycholog sportu, koordynator szkoleń a także organizatorka konferencji „Psychologia w Sporcie”, założycielka www.topwyszkoleni.pl
  • mgr Marzena Mandziej – psycholog, terapeuta, logopeda. Od ponad 25 lat pracuje jako psycholog dziecięcy. Przygotowuje i monitoruje IPET.  Jest terapeutą rodzinnym, prowadzę terapię behawioralną i Trening Umiejętności Społecznych. Jest również logopedą. Założycielka specjalistycznego przedszkola dla dzieci z autyzmem „Wiatr w Żagle”

 

Zapraszamy do współpracy !